slider-image

Nowy adres: Turek, ul. Komunalna 2

Zadbaj o siebie

Kilka słów o nas i kontakt

„Popraw swoje samopoczucie. Zadbaj o siebie” – to domeny, które przyświecają nam od samego początku. Za narodziny Fitness Planet Moniki Łechtańskiej-Błaszczak uznajemy datę 20 września 2010 roku. My aktywny i zdrowy tryb życia wyznajemy od dawna i każdego naszego klienta staramy się swoim wyznaniem i pasją zarazić. Fitness Planet to pionierskie w naszym mieście centrum fitness, to u nas zaczęła się fit – edukacja, powiązana z patronatem inicjatyw związanych ze zdrowym stylem życia. Dajemy energię na cały dzień i spełniamy marzenia o pięknej sylwetce!Fitness Planet to:

  • wyposażona na każdą potrzebę siłownia – trening pod okiem instruktora z wieloletnim doświadczeniem
  • strefa fitness – z szerokim wyborem zajęć nadążających za światowymi trendami, na wysokiej jakości sprzęcie – wszystko pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • strefa relaksu i regeneracji – sauna sucha, prysznice, miejsce odpoczynku
  • Mini Fit Bar – koktajle, napoje i suplementy diety

Goście mają do dyspozycji bezpieczny sprzęt najlepszej klasy, który jest przystosowany do treningu indywidualnego oraz grupowego. Instruktorzy cały czas poznają światowe trendy na szkoleniach, konwencjach i warsztatach fitness. Fitness Planet organizuje także imprezy okolicznościowe, warsztaty, promocje, pokazy, eventy outdoorowe, współpracuje z dietetykiem, instruktorami z Kalisza, Wrocławia, Poznania, Warszawy oraz z Kolumbii.

Nasz zespół

Monika Łechtańska-Błaszczak

monikaZajęcia prowadzi od 2006 roku. Doświadczenie zdobyła prowadząc zajęcia w Kaliskich klubach fitness oraz na UAM również w Kaliszu. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją aerobik, instruktorka sportu ze specjalizacją kulturystka. Ukończyła szkolenia: Power Step and Fitness Muscle, Power Step Combination, Complete Shape Instructor, Aerobox, Zdrowy Kręgosłup. Brała udział w warsztatach i konwencjach: International Fitness and Dance Convention,Strong Fitness Day,Only 1 Day with Fitness, Disco Dance and Step,Power Tribal Choreography Dance,Baila Morena,Latin and Brasil New Style, Zumba oraz Salsa. Oprócz tych wyuczonych umiejętności ma też dużo optymizmu i wiele energii. Jest kreatywna i zawsze otwarta na nowe pomysły innych osób. Dzięki temu, oprócz prowadzenia zajęć, zajmuje się swoim klubem.

Donata Józefowicz

Donata FotoInstruktorka fitness od 1990r. Przez lata doszkalała się na warsztatach, konwencjach i szkoleniach, by podnosić swoje kwalifikacje. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją aerobik. Ukończyła szkolenia: aerobox i zdrowy kręgosłup. Brała udział w wielu warsztatach tanecznych. Jej atutem jest niespożyta energia, która udziela się uczestnikom zajęć. Przykłada ogromną uwagę do techniki wykonywania ćwiczeń oraz zaangażowanie na zajęciach.
Prowadzi ABT, Body Shape oraz Callanetics.

Agata Marciniak

agata fotoAbsolwentka finansów i rachunkowości. Z fitnessem związana od 2012 roku, kiedy to pojawiła się na zajęciach, aby zgubić zbędne kilogramy i poczuć się lepiej, a związała się z fitnessem już na zawsze. Dwukrotnie zdobyła certyfikat Instruktora Fitness – Basic. Od tego czasu dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem, przykładając ogromną wagę do techniki i bezpieczeństwa ćwiczeń, ale też traktuję je jako wspólną, dobrą zabawę. Pragnie, by jej zajęcia były źródłem satysfakcji i pozytywnego zmęczenia oraz drogą do uzyskania pożądanych efektów. Do ulubionych zajęć należą wszelkie formy ćwiczeń wzmacniających, kształtujące nie tylko ciało ale i siłę charakteru: „Jedynym sposobem, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe”. Prowadzi Body Shape.

Darek Olejnik

1926783_768232196599324_8262663901047369030_nJego przygoda z ciężarami zaczęła się w 1980 roku, od trenowania w klubie Barbórka w Turku pod okiem pana Kutkowskiego. Swoje doświadczenia czerpał miedzy innymi w takich klubach jak Herkules i Sandow w Poznaniu. W Szczecinie w klubie Helios. Wrocław klub Samson. Od roku 2010 związany jest z Fitness Planet, gdzie spełnia się jako instruktor na siłowni. Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna wiedza z zakresu kulturystyki i kultury fizycznej pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu pracy. Bez wątpienia zaraża ogromną pasją.

Anna Pawlak

Ania fotoAbsolwentka Pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Zajęcia fitness początkowo były dla niej formą spędzania aktywnie czasu, później zaś stały się głównym zajęciem. Prowadząc zajęcia w Łódzkich klubach fitness zdobyła cenne doświadczenie pozwalające jej na rozwinięcie swoich umiejętności. Instruktorka rekreacji ruchowej: Fitness- nowoczesne formy gimnastyki.Ukończyła szkolenia z aqua aerobiku i aeroboksu, uczestniczyła w konwencjach: SNG Spring Fitness Festival VI- VII, oraz warsztatach step, hi-lo, shape i TBC. Na zajęciach liczy się dla niej profesjonalizm, perfekcja wykonywanych ćwiczeń oraz przede wszystkim uśmiech i radość a także bezpieczeństwo klientów. Specjalizuje się głównie w formach wzmacniających i wytrzymałościowych z użyciem wielu przyborów. Prowadzi zajęcia: TBC, ABT, Body Shape, Fit Ball, Aeroboks i Interwał.

Fitness Planet

Monika Łechtańska-Błaszczak
ul. Komunalna 2
62-700 Turek

Kontakt

tel. 531 994 299
e-mail: info@fitnessplanet.turek.pl

Klub Czynny

pon.-pt. 7:00-21:00
sob. 10:00-14:00

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości