slider-image

Nowy adres: Turek, ul. Komunalna 2

Zadbaj o siebie

Nasi partnerzy i współpracownicy

Partnerzy

moto-planet

Moto Planet

oisin

Łechtański – OISIN Myjnia Ręczna

Mandir

Salon Masażu „Mandir”

quedo-konsulting

Qedo

 

 04

JestemFit

 

 

 

 

Fabryka Siły

 

5-rytm-krav-maga

 

 

5 Rytm Krav Maga

 

ban2

 

 

 

Dietetyk Medyczny

EVA

NZOZ Ośrodek Opieki Zdrowotnej nad Kobietą i Rodziną „EVA” s.c.

Dieta.pl

Dieta.pl

Współpraca

Yesid  Chala Puello

Pochodzi z Kolumbii, kraju gdzie gorące rytmy latino są na porządku dziennym. Odkąd przyjechał do Polski prowadzi z sukcesami kursy salsy, bachaty, merengue i congi. Na jego zajęciach nauczycie się nie tylko tańczyć kroki podstawowe, wiele klubowych układów tanecznych ale również będziecie się wyśmienicie bawić.

Radosław Rychlik

radek_1Pierwszy w Polsce nauczyciel, badacz i popularyzator dynamicznych odmian hatha jogi. Jako pierwszy na świecie zbadał i opisał jak zmieniają się parametry układu oddechowego i krwionośnego podczas wykonywania sesji jogi Astanga. Badania te stały się podstawą licznych publikacji z dziedziny fizjologii i biomechaniki oraz pracy magisterskiej, którą obronił na AWF w Warszawie.

Ćwiczy jogę od 1999r., uczy od 2002r. Brał udział w warsztatach i kursach nauczycielskich u najlepszych nauczycieli w Ameryce, Europie i Azji, m.in. K. Pattabhi Jois, BNS Iyengar, Faeq Biria, Nancy Gilgoff, Beryl Bender Birch.

Na swoich zajęciach łączy mądrość tradycyjnych stylów jogi z osiągnięciami współczesnych nauk o kulturze fizycznej, aby uzyskać optymalne efekty dla harmonijnego, holistycznego rozwoju człowieka.

Marta Wawszczyk

Marta Wawszczyk

Marta przygodę w krainie fitness rozpoczęła w 2005 roku, jednak taniec i sport towarzyszył jej od zawsze. Swoje taneczne umiejętności kształciła pod okiem najlepszych trenerów i choreografów. Taniec wypełniał wolny czas, ale to fitness wypełnił jej życie. Pasję połączyła z pracą w jednym z największych wrocławskich fitness klubów i dzięki wspaniałym ludziom, których spotkała na swojej drodze – związała się z największą szkołą fitness (EUROFITNESS w Bielsku Białej), gdzie szkoli się pod okiem najlepszych instruktorów, rozwija i zaraża swoją pasją innych.

To połączenie jej pozytywnej energii, warsztatu i umiejętności doceniono zapraszając ją jako prezentera na największe konwencje fitness. Została Finalistką Międzynarodowego Konkursu New Faces of Fitness Rimini 2009. A od 2009 roku, jako  Master Trainer-jedyna Polka wśród międzynarodowego teamu prowadzi m.in szkolenia Aerobic Ball i  Mental Body w Eurofitness School  należącej do EFA (European Fitness Association). To motywuje do jeszcze cięższej pracy i stawiania poprzeczki  coraz wyżej . Rozwój osobisty, doskonalenie warsztatu i poznawanie nowych form związanych z fitness, nie byłyby dla niej tak ważne, gdyby nie ludzie, którzy uśmiechem i pełnym zaufaniem wynagradzają jej pracę.

Lekcje, które prowadzi to połączenie tańca i fitness z elementami Jazz, Hip Hop, House, Modern, Latin. Świetnie odnajduje się w formach mentalnych , takich jak Pilates, Port de Bras i Body Art. Jest także  trenerem Indoor Cyclingu (I.C.E. Italy),Fila Kick Power i wielu innych form poznanych i pokochanych dzięki najlepszym szkoleniowcom fitness na świecie( Julio Papi, Gil Lopes, Robert Steinbacher, Daniela Pignata, Luca Piancastelli, Andreas Goller, Balazs Fuzessy, Pierre Ammann i inni, którym bardzo dziękuje). Gdyby nie Oni i  gdyby nie Ci wszyscy ludzie, którzy w nią wierzą, dla których fitness jest całym życiem, nie byłaby dziś w tym miejscu. Dla Niej fitness-to energia, siła i ekspresja. Fitness to emocje wyrażane w każdym ruchu. Pasja. To Człowiek. To Ona.

Maja Bureś

Maja

„Taniec i fitness  jest dla mnie najlepszym lekarstwem na stres i codzienne problemy. Jestem uzależniona od pozytywnej energii i dawki nieziemskich endorfin, które pełnymi garściami czerpię z każdych zajęć”.

Instruktorka Fitness, Disco- Dance i Zumby. Z wykształcenia pedagog. Od dziecka zakochana w tańcu, pasjonatka różnych jego stylów. Swoją pasję przelewa teraz na wszystkich- w każdym wieku! Poza fitness uczy w przedszkolu najmłodsze dzieci, w których stara się wpoić zamiłowanie do ruchu, tańca i zdrowego stylu życia. Prowadzi także dziecięce zespoły taneczne.
Swoje zajęcia fitness prowadzi z wielką pasją i charyzmą. Chce wzbudzić zamiłowanie do sportu, do zdrowego stylu życia, do fitness i tańca w każdym, kto choć raz przyjdzie na jej zajęcia.

„Wysiłek fizyczny to najlepszy antydepresant i złoty środek na piękna i zdrową sylwetkę”. 

Agata Zając

Agatka

Absolwentka AWF w Poznaniu. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness, aqua fitness i pływania. Uwielbia sport pod każdą postacią, ale jej największą miłością i pasją jest fitness, którym zajmuje się od 2009 r. Doświadczenie, które zdobyła pracując jako instruktor wykorzystuje do prowadzenia zajęć takich jak ABT, TBC, Lift it, Płaski brzuch, Interwał, Hilo, Aerobox ,Stretching.

„Uwielbiam fitness za to jak kształtuje ciało, ale przede wszystkim za pozytywną energię, której za każdym razem dostarcza. W życiu i na zajęciach wyznaję zasadę: „Jeśli nie zawodzisz to znaczy, że nie starasz się wystarczająco mocno”.

Dorota Dragwa

Ćwiczy od 2003 r., a uczy od 2008r., zaczynając od zajęć jogi. Pod okiem instruktorów z Kalisza, Poznania, Warszawy i Wrocławia szkoliła się z szerokiego zakresu hatha jogi, głównie ashtanga joga dynamiczna oraz metoda B.S.K. iyengara. Hobbystycznie tybetańska joga milam. Jednak na jodze sie nie skończyło. Kiedy trafiła na zajęcia fitness, intensywnie ćwiczyła i doszkalała swoją technikę na zajęciach przez dwa lata. Uczestniczyła w szkoleniu z zakresu treningu kręgosłupa oraz dwukrotnie w konwencji SNG Spring Fitness Festival. Prowadzi zajęcia: TBC, Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Joga i Joga Light.